Odabrane skladbe za “Kukuriček”

Objavljeno, 19.3.2010.

Temeljem pristiglih skladbi za predstojeći dječji glazbeni festival – Kukuriček, Stručni ocjenjivački sud započeo je s odabirom pjesama koje će biti izvedene 10. travnja 2010. godine na pozornici Kukuričeka u sportskoj dvorani u Đurđevcu. Do sada pristigle skladbe i izvođači su iz: Splita, Knina, Rijeke, Pazina, Zagreba, Koprivnice, Bjelovara, Virovitice, Suhopolja, Sesveta, Kalinovca, Pitomače, Đurđevca i okolice, te Bosne i Hercegovine i Crne Gore. Zahvaljujući predstavnicima susjednih zemalja Kukuriček po prvi puta poprima karakter međunarodnog festivala.

Umjetnički ravnatelj festivala: Davor Jendrašić

1. JA ZNAM DA ZNAŠ – Dora Trogrlić
(Mladen Medak Gaga – Mladen Medak Gaga – Davor Jendrašić)

2. STANI MALI MOJ – Elena Neperotić
(Arjana Kunštek – Arjana Kunštek – Tihomir Preradović)

3. KAD MORE TE POVEDE – Antonio Krištofić & vokalna skupina „Primorčice“
(Natalija Banov – Andrea Bobanović – Aleksandar Valenčić)

4. DA SE NE VIDI – Gianluca Draguzet
(Ines Prajo – Ines Prajo – Tihomir Preradović)

5. U LOV – Lucija Zdešić, Leon Korman, Lana Cipek & “Kikići”
(Maja Rogić)

6. VODA VODI – Ella Štajner
(Davor Jendrašić – Sunčica Orešić – Davor Jendrašić)

7. MEDO SE PRERANO PROBUDIO – Sara Tepić & dječji zbor „Zvona Viškova“ Viškovo
(Doris Kovačić – Dobriša Cesarić – Aleksandar Valenčić)

8. SLOVARICA – Sara Kopričanec
(Kristina Benko Markovica – Elizabeta Herceg – Davor Jendrašić)

9. MORNARI – “Srdelice”
(Jovica Škaro – Jovica Škaro – Leo Škoro)

10. POŠTAR I PAS – Dječji zbor „Tratinčice“ Rijeka
(Suzana Matušan – Ljubica Kolarić-Dumić – Aleksandar Valenčić)

11. TENA I DORA – Sandro Turković
(Davor Jendrašić – Rajko Stilinović – Davor Jendrašić)

12. RECI „R“ – Magdalena Rogić & “Genijalci”
(Maja Rogić)

13. VOPOLIPIM TEPE – Filip Antun Duler
(Mladen Medak Gaga – Mladen Medak Gaga – Ivan Mikulić)

14. MOJA DRAVA – Laura Marin & dječji zbor glazbene škole „Jan Vlašimsky“ Virovitica
(Edita Braje – Edita Braje – Darko Braje)

15. FRULA IZ SNA – Ina Gruičić & dječji zbor OŠ Suhopolje
(Darko Braje – Sunčica Orešić – Darko Braje)

16. KAPLA V BOJI – Matija Kucelj
(Davor Jendrašić – Sunčica Orešić – Davor Jendrašić)

17. PIN OD RAJA – Lana Živko
(Dražen Žanko – Teodor Mlinarić/Rajko Stilinović – Dražen Žanko)

18. LJUBAV – Vokalna skupina „Veliki odmor“ Knin
(Davor Jašek – Nedo Zuban – Davor Jašek)

19. KAJ I ČA – Helena Živko & Mirta Krsnik
(Tomislav Tišljar – Rajko Stilinović – Tomislav Tišljar)

20. OD ZVONA DO ZVONA – Lucija Rajnović
(Mario Kamenar – Ivan Kuliš – Mario Kamenar)

21. DJECA PLANETE – Džana Numanović
(Nenad Goljević)

22. PRAVI FOL – Antonija Domazet
(Marijana Dujmušić – Marijana Dujmušić – Josip Dujmušić/Anto Juričić)

23. MAMA – Lamija Belošević & dječji zbor „Arija“
(Lamija Belošević – Daliborka Carević – Toni Eterović)